Hisense Klima Servisi

Hisense VRF Klima Yetkili Servisi Çağırın! Profesyonel servishizmeti alın!

Hisense Klima Servisi İstanbul

Firmamız Hisense Klima yetkili servisi olup Hisense VRF ve split klima bakım, onarım ve montaj işlerinizde profesyonel iklimlendirme uzmanı ekipleriyle hizmet sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Hisense VRF Klima Yetkili Servisi güvencesiyle montaj, bakım ve onarım hizmeti sağlıyoruz.
 • 25 Yıllık sektör tecrübesi ve Hisense uzmanlığı ile kusursuz servis hizmeti veriyoruz.
 • Hisense VRF ve diğer merkezi sistem çeşitlerinde uzman olan teknik ekibe sahibiz.
 • %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak garantili hizmet sunuyoruz.

Hisense Klima ve Hisense VRF Klima alanlarında uzman ekiplerimizle Üntes VRF Klima Sistemleri dahilindeki tüm VRF klimaların yetkili satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini İstanbul il genelinde sunmaktayız. Yetkili servis hizmetleri kapsamında garanti dahilinde ve garanti süresi dolan tüm Hisense klimaların montaj, bakım ve onarımı uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İklimlendirme uzmanı ekibimizi hergeçen gün yenilenen klima teknolojisine hızlı bir şekilde adapte olmasını sağlamak amacıyla düzenli eğitim programlarına tabi tutmaktayız. Üntes Hisense VRF klimaların uluslararası eğitimcileri ile yetiştirilen teknik personelimiz müşteri memnuniyetini her zaman üst düzeyde tutmak, mekanlarınızda konforlu ve sağlıklı iç ortam havasını her zaman yaşamanızı sağlamak için günün 24 saati sınırsız hizmet sunmaktadır.

Firmamız 1984 yılından itibaren iklimlendirme sektöründe faaliyet göstermekte olup, 2006 yılından itibaren VRF klimaların montaj, bakım ve onarımını hizmetleri arasına eklemiştir.Ülkemizde her çıkan son teknloji iklimlendirme ürününü hızlı bir şekilde uygulamak, kaliteli satış ve servis hizmetimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak konforu ve sağlıklı iç ortam havasını birlikte sunmak, en küçük yapılardan en geniş alanlarda kadar her ortamda yüksek verimle çalışacak sistemlerin kurulumu ve teknik hizmetlerini sağlamak için profesyonel ekiplerimizle yanınızdayız. Geçmişten gelen bilgi biriki ve tecrübemizle son teknoloji sistemlerin teknik imkanlarını birleştirerek kaliteden taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Hisense VRF Servis Hizmetlerimiz:

 • Hisense VRF klima montajı ve de montajı
 • Hisense VRF klima sistemleri bakımı ve tamiri
 • Garantili Hisense klima montajı ve de montaj hizmeti
 • Garantili Hisense klima bakım ve onarım hizmetleri
 • Garanti dışı Hisense klima montaj de montaj hizmetleri
 • Garanti dışı Hisense klima bakım ve onarım hizmetleri

Hisense VRF Klima ile İhtiyaca Yönelik Merkezi Çözümler

Hisense VRF Klima Sistemleri, her türden iklimlendirme ihtiyacınızı karşılamak üzere farklı seriler üretmektedir.

Yüksek iklimlendirme kapasitesine ihtiyacı olan alanlarda kombine edilmiş Hisense VRF Hi-FLEXi G, M ve X serisi merkezi klima sistemleriyle çok geniş alanlarda inverter kompresör sürücüsü teknolojisinin yüksek verimlilik ve sağladığı yüksek enerji tasrrufu ile ısıtma ve soğutma yapabilirsiniz.

Isıtma – soğutma ve havalandırma ihtiyacınızı birlikte karşılayan Hisense Hi-FLEXi R serisi heat recovery sistemlerle ısı geri kazanımı yaparak iç ortamdaki kirli havayı dış ortama akarımı sırasında ısı enerjisini dışarıdan gelen taze havaya iletmekte ve yüksek oranda bir tasarruf sağlamaktadır.

Gerekli alanları ısıtırken istediğiniz alanlarda da soğutma yapabileceğiniz Hi-FLEXi R Serisi VRF klimalarla aynı anda ısıtma ve soğutma ihtiyacınızı birlikte karşılar.

Su ve toprak soğutmalı Hi-Flex W serisi Hisense merkezi sistem klimalar doğanın sabit ısı kaynağı sayesinde yaz ve kış şartlarında mükemmel bir iklimlendirme sağlar. Geniş uygulama aralığı içerisinde yer üstü suyu devresi, yeraltı suyu devresi, deniz suyu kaynağı, kentsel pissu kaynağı ve toprak kaynağındaki ısıdan faydalanır.

Villa ve büyük ölçekli lüks evler için tasarlanan Hi-Flex L serisi Hisense VRF sistemleri yüksek tasarruf sağlayarak büyük yapılarda kullanımı verimli hale getirmiştir.

Evleriniz için tasarlanan Hi-Flex E serisi Hisense VRF klima, hem tasarruf sağlarken hemde birden fazla odanızı tek bir dış ünite ile iklimlendirmenizi sağlamaktadır.

VRF klima sistemlerinde
 • yetkili
 • profesyonel
 • eğitimli
teknik servis hizmeti almak için bize ulaşın!

Hisense VRF klimalar İstanbul Yetkili Satış ve Servis Bayii